top of page

Media

Be yourself, everyone else is already taken.

URIEL / GEORGE -  INTERVIEW @ RADIO BEAT

iREPORT - Lucerna

HEADLINER - 10.11.23 concert

ROCK&POP - Recenze 10.11.23 concert

HEADLINER - Podcast

Hudebni Knihovna - Křest

Křest new cd Alpha Codes - iReport review

iREPORT clanek

FajnRockMusic interview

Blesk 23.12.21

Svobodný Vysílač - interview

Kolinsky denik

HEADLINER  3/21

Článek o koncertu Hudební knihovna

Křest CD Trinity RockSound

Článek MKP 19 Hudební knihovna

Křest Ruby Rose video - Blesk p.1   Blesk p.2

Photo a článek z koncertu Hudební knihovna

FMZINE Koncert Akropolis

Koncert v Městské knihovně - Super.cz

Recenze Akropolis Hudební knihovna

Dokonce napsal i Super

Článek Recenze koncertu

Rozhovor DIS UK

Článek  Hudební knihovna

Rozhovor TV Markýza-Reflex 5 díl pořadu

Článek Aktualně.cz

Článek TopVIP

Rozhovor pro All Television

Článek pro časopis Život

Rozhovor v pořadu Čajovna ČR

Članek  koncert Ogar Neviďitelný Pes

Mazec v TopStar TV

Rozhovor Frekvence 1

Dejvické Léto - Chraň Nás Láskou  PhotoVideo

Článek Dehule - Hudební knihovna

Pořad Slov. Tv Neskoro Večer 

- přetočit na 32.30 min

Rozhovor pro Slobodný vysielač.sk

Tady pro RTVS Slovenský rozhlas

Reportáž TV  Trenčiansky Terajšok.sk 

Článek slov. časopisu Plus 7 dní

Článek Hudebníknihovna.cz 

Rozhovor  Radia 1

Rozhovor s Uriel v pořadu Čajovna 

Članek časopisu Scena

Urielní smršť v pořadu  Prima TGM   

Nesestříhaný pořad Kdopak by se Čecha bál 

Spark LaFabrika

Jak Uriel Komisařila  na Akademii Výtvarných Umění

Přivitání Čínského nového roku Kozy  

Článek a spousta fotek z koncertu.

URIEL / GEORGE -  INTERVIEW @ RADIO BEAT
GEORGE - RADIO BEAT @ KALUMET

KECY V KLECI - RADIO BEAT

Tichá holčička jsem nikdy nebyla - Český Rozhlas

URIEL & GEORGE - RADIO BEAT @ ROCKOVA ZPOVEDNICE
URIEL/GEORGE -  INTERVIEW @ FAJN ROCK RADIO
20:30 min

CLOUD 9

"Chrastavské vystoupení bylo naprosto fenomenální, děkuju vesmíru,že..jste

Jitka Athéna 

 

Alpha Codes je úplně suprová nálož současné muziky. Jsem z nového alba nadšený, díky! Slavím každý den, poslechem nové Uriel!! ,))

Leoš Zvoníček

 

Hey úžasná kapelo! viděl jsem vás v teplicích.. bylo to jako by mnou prolítlo hejno tryskáčů tam a zpět.. parádní a hustýýý

díky za ten mega intergalaktickej zážitek!

Tom Ashla Vicky

 

Jasmínko autogramiáda a vystoupení bylo úžasný mám skvělý zážitek triko , náramky , pohlednici s věnováním a to samé na ruce / mám to tam ještě dnes / Vystoupení bylo bezkonkurenční , to nejlepší z celý Lázeňský , jsi krásná rebelka

Lenka Brandičová

To čumím :-)

Ahoj, dobrý den. Kdyby mi někdo včera řekl, že budu poslouchat Janu Kratochvílovou, tu, co zpívala "za socáče a byla taková jiná", tak bych se mu asi smál. Já "metalista" od 13 let (dnes 53 let) a tamtu Kratochvílovou? :-) No a teď koukám na Youtube, poslechl jsem si s Vámi 2 rozhovory a brada mi spadla. Nejen hudba, ale i Váš přístup k životu, zvířatům (moji 2 dospělí synové jsou vegetariáni, já s partnerkou Kratochvílovou téměř :-) ). Fakt dobrý, určitě dám nějaký koncert a ať se daří.

Martin Smrkovský

 

Jasmínko a Georgi, máte můj veliký obdiv! Za odolávání mamonu, za pomáhání planetě a lidem (přesto, že Vás někteří nechápou a ,,soudí"), a za to jak jste pozitivní a energičtí (hlavně Urielka :D). Za Váš obrovský talent a um... Miluju Vás :-). Vždycky mi připomenete, že život je velikej a barevnej, a já dostávám novou inspiraci a chuť tvořit (taky dělám písničky, ale zatím tu ještě nejsou, teprve vymýšlím, a s kapelou trénujeme a nahráváme-což se taky teprve učím). Zvedáte mi vibrace! Posílám vagóny lásky! Pro Vás Jani, pro Jirku, pro všechny lidi, pro všechny bytosti!!! Jste super. Jak jsem rád, že jste tu! :-)

Pavel Syrový a Band

Doporučuji nové CD koupit. Je plný vibrační hudby a Nového mimozemského cítění? Prostě Janička s Georgem jsou jedničky,a moc jim za to děkuji.

Petr Lokvenc

MUSIC Report

Kačaa Březinová

Je zvláštní, je svá.
Úžasný hlas, nádherné písně
Jeden můj kamarád, moderátor mi říkal ze se s ní pokoušel delat rozhovor
Bez šance 😄😂
Má svůj svět.
No a co...
Úžasná
Kdyby se mě furt dokola někdo ptal, jak dlouho zpívám, proč emigrace, co můj manžel hudebník, proč žiju jak ziju, tak si též dam na hubu gasmasku a tyjo... Ja bych si vymyslela takové odpovědi, ze by ani ten Blesk nechápal 😂😂

 

Díky, díky, díky! Za dnešní super koncert Jany Kratochvílové. Jsme šťastní, že jsme to mohli zažít a že jsou pořadatelé jako vy, kteří nedají na mediální kampaň, která této skvělé zpěvačce jen škodí. Toužili jsme po tomto koncertě a vy jste nám to splnili. Díky za nezapomenutelný zážitek.

Lucie a spol. Tišnov


Ano!!! Byl to vesmírný zážitek! Už dřív jsem slyšela , že ve Žďáře bývají výjimečné koncerty, konečně jsme to poznali na vlastní kůži. Zážitek, který se nedá přenést ani popsat. A navíc nejzábavnější, nejhumornější, nejupřímnější autogramiáda, jakou jsme zažili. Díky pořadatelům za její pozvání a Janě Kratochvílové, že je jaká je.

Valentýna, Havlíčkův Brod

Nedokazeme ani popsat slovy,co v nas zanechalo shledani s touhle neuveritelnou bytosti,vest konverzaci s nekym tak inteligentnim,vzdelanym,inspirativnim byl pro nas neskutecny zazitek..pri nasem povidani jsem mela chvilkama pocit jakoby se mi oteviralo srdce a po rozlouceni se mi klepali ruce a chtelo se mi brecet dojetim a vdecnosti,ze ma svet takoveho cloveka,je nas obrovsky vzor,Jana Kratochvilova v nas zanechala obrovskou stopu.

Michaela Čubová

Janě Kratochvílové roste popularita i u mladé generace. Její životní filosofie přebíjí Platóna!
V pátek 16.12. se v Paláci Akropolis na pražském Žižkově uskutečnil koncert Jany Uriel Kratochvílové. Zpěvačka se svou skupinou Illuminati.ca a skladatelem Pavlem Trnavským křtila nové album All New Bohemian. Jedná se o přezpívání alba Bohemian z roku 1986 do nové verze a o přidání několika zbrusu nových skladeb.
Uriel kromě skladeb z tohoto alba zazpívala i hity jako V stínu kapradiny, či Korálky (přezpívanou verzi Copánků z roku 1982) ad. Janu jako vždy doprovázela hudební skupina Illuminati.ca Jirky George Hruběše, kterého můžete znát mimo jiné jako bubeníka Pražského výběru.
Kromě hudby jsme mohli slyšet i „životní filosofii“ Jany Uriel Kratochvílové, která se především zakládá na pozitivním myšlení a na bezprostřední svobodě projevu. V našem rozhovoru z podzimu 2016 nám svou filosofickou vizi popsala takto:
„Chceme opět dobýt umělecky dominující „No1 pozici“ na této planetě, protože nás planeta potřebuje! Harmonizujeme a energetizujeme životní zóny a zvedáme je do vyšších dimenzí! A to může dělat každý, kdo  má v sobě super tvůrčí spirit a vidí nutnost nápravy na této „zneužívané-mamonáři“, ovšem stále krásné planetě Zemi/planetě Gaia!“
Popularita Jany Kratochvílové ovšem značně roste i u mladé generace. Na tomto koncertě polovinu diváků tvořila věková skupina mezi 15 a 35 lety.
Životní filosofie zpěvačky s nezaměnitelným hlasem se šíří i do gymnázií a vysokých škol. Na její osobnost jsou zpracovávány seminární práce a odborné dotazníky. Dokonce je vize ji zvát jako přednášejícího hosta do školských zařízení, kde by mohla žáky seznámit se svou filosofickou vizí. Mnoho odborníků s nadsázkou říká, že by jednou mohla přebít i Platónovo učení.
Jinými slovy, lidé už začínají chápat její filosofii a chtějí, aby ji pochopili i další.
Ondřej Spýťa Syrový

 

Jako někdejší členka akademického senátu Ti to potvrzuji

Martina Lohnerová

Krst úžasného zakázaného albumu NEW BOHEMIAN a *JANY URIEL Jasmina Kratochvilova* + koncert jej kapely *Illuminati.ca*. Nikdy by mi nenapadlo, že sa budem s touto nadpozemskou bytosťou poznať. Ale že ešte aj priateliť a pokrstím jej CD, to už je iná dimenzia! Šťastie ma opája a jej neuveriteľné dobro pohlcuje. Joj! :-) A aj iné krásne prepojenia sme započali...

Yves-Paul Kozaque

Uzasny! Krasne vanoce a svatky i Vám vsem!

A děkuji za nejbaječnější koncert tohoto roku ted v akráči.

Lukáš Sixx Náhlík

Ďakujeme Jane a fantastickej kapele Illumintica.Včerajší koncert v Blue Note bol jedna bláznivá jazda po sójovej dráhe, explózia megagalaktickej energie pretransformovaná do zvuku gitár a bicích,ktorá v spojení s nezameniteľným hlasovým prejavom Jany,prenikala do každej bunky nášho tela a menila sa na LÁSKU,ktorá sa v nás hlboko zakorenila.Famózna speváčka,dokonalí hudobníci a tanečníci z planéty viery a lásky urobili tento večer nezabudnuteľným.

SlavKaa LásKaa Tomka

Rad bych podekoval za uzasny zazitek z ostravskeho koncertu!!! Nadherny hlas, otevrenost, odhodlani a pokora... Nevsedni a dnes nevidana kombinace. Jeste jednou moc dekuji!!!
Jenda

Neokopírovatelná Jasmina Kratochvilova & Iluminati.ca ve vyprodaném sále s nadšenými posluchači tří generací.
Od začátku až do konce neskutečná pěvecká, hudební a taneční FÉRIE Jany Uriel Jasmina Kratochvilova &Illuminati.ca
Vaclav Baslik

 

Dnešní koncert v knihovně byl naprosto perfektní. Byl jsem velice mile překvapen novými písněmi. Jsou opravdu nadupané sílou (silnými rezonancemi) a taky dost heavy. Díky za skvělý zážitek.

Tomáš Šmilauer

Byl to skvělý koncert a krásný večer .... O tom svědčí i to, že jsem se ráno, po 4 hodinách spánku prubudila svěží a čilá jako rybička. Tu porci té energie cítím ještě teď.

Amborina Alina Díky.

 

Naši milí, děkujeme za nádherný "nakopávající" koncert. Byla to skvělá profesionální povelikonoční show. Také mooooc děkujeme za nezapomenutelná setkání se spřízněnými dušemi. Objímáme co nejvíc a přejeme ze srdce nádherné jaro!!!

Iva Agara

Reportáž fajn, jen si vždycky říkám, proc už ti reportéři konečně nepřestanou vzpomínat na minulost - hudba v podkresu - a podsouvají tak Janu neustále spíše bývalým fanouškům "důchodcovského" věku, kteří pak nostalgicky vzpomínají na něco, co je dávno pryč (většina) a současný projev se jim zdá třeba šílený, protože jej neumí uchopit. Tam je z mého pohledu potřeba dát sbohem a obrátit se do přítomnosti. Osobně jsem prožila koncert ve Dvoře Králové a pak v Praze. A byl cítit velký rozdíl ve vnímání... Mám doma všechny nové desky. Staré znám, ale je to mládí mé mámy. Miluju tuhle Janinu přítomnost a tímto ji zdravím a zdravím i jejího skvělého muže. Těším na koncert v Praze:-).

Martina Kuricová


Jana Kratochvílová némá chybu!!!! a nikdy neměla!!!!!!

Ivan Kawulok


První setkání s Jasmina Kratochvilova 1975 Olomouc druhé v Metro Muzic Baru Brno 2015. Přemýšlím proč tak dlouhá pauza? Měli bychom si to my starší uvědomit ... za Jasmínou přišla i spousta mladých. Po celou dobu konání koncertu byla Jasmina na pódiu, ze kterého zněl její neokopírovatelný a neopakovatelný hlasový rejstřík. Po koncertě dokázala zejména mladým naslouchat, povzbudit. Podporujme individuálnost a kreativitu u našich mladých. Děkujeme Jasmino.
Vaclav Baslik

Jana je nekonformní umělkyně s originální tvorbou široko daleko a zasluhuje velký respekt a hlubokou úctu. Její hlas je tak něco neskutečně nevídaného, respektive neslýchaného že mi okamžitě spadne brada at' už si pustím jakoukoliv její písníčku. Její hudební počiny z kterékoliv její pěvecké éry jsou hudební klenoty a tvůrčí a partnerské spojení s Jirkou Hrubešem to jen dokazuje. Pro mě bezkonkurenčně naše a dost možná i dál nejlepší zpěvačka. Jana FOREVER !!!!

Tomáš Holčík

 

:) jeden z mála lidí, co má jasno v podvědomí, co neřeší a žije štěstím.

Falcora Sardë

 

Byl to opravdu příval nové energie a euforie již v letní festivalové atmosféře. "Dobrá smršť.." - tak svižnost a tvrdost koncertu Illuminati.ci označila mamka, která tam byla se mnou (Janu viděla naživo naposled v Humpolci na maturitním plese v kulturním domě někdy na začátku 80. let :-) ).

Tomáš Šmilauer
 

Skvely superenergeticky koncert,

absolutne cista vesmirna energia!...

odporucam vsetkym vesmiranom

Ada Gogo

 

Tak už vím kde to Gaga okoukala.-))

Miran Horkel

 

Jana je svoje a na rozdíl od těch současných krav, který uměj hovno a jsou všechny stejný, je Jana originál a proto s ní nikdo nemůže manipulovat. Dělá si co chce a to tak , že to dělala vždy. My ostatní můžeme jen v koutku tiše sedět a závidět.

Respect . . .

Karel Hadraba

 

Zdravím Vás skvělá paní Jano, na Vsetíně jste zřejmě byla 2 kráte.....Jednou v DK a jednou na tzv. Vsetínském záření. Mám to v životě doslova o pár lidech. No a Vy jste doslova jedinečná, nikdo takový jako Vy už nebude. . . . .

S pozdravem Igor Hendrych

 

Má pěkně oblečenou duši.....

a mou simpatii nebo simpatiji...

mám ráda odvážné a silné lidi..

Marcela Marcínová

 

Je to dobrej člověk a vi o čem zpiva..pecka je, že se neboji bojovat proti iluminatum!!! Vice takovych lidi!!!!!

Tony Makula

 

Krásne najkrašie etericke famozne, skvelá muzička, jasminka skvelá bytosť dsršiaca vesmírnou energiou, moc lásky vela radosti, lubim. Sen splnený, skvelý zážitok, mystická bytosť, ďakujem moooc

Rado Dolfík Tilandy
 
My ďakujeme za najfantastickejší fenomenálny večer plný úžasných pocitov na celý náš život .
Janka Rafaela Sabrael
 
Milionkrát děkuji za záznam DOKONALÉ Jany, je to ona a její hlas, kdo mění svět k lepšímu - tou jedinou smysluplnou cestou. Živelnost, energie, která jde i z pouhého záznamu, je obrovská. Přináší poselství, především však dává osobní příklad. Nikdy si jí nepřestanu vážit a nikdy ji nepřestanu milovat. Pro sílu a krásu osobnosti a pro - bez nadsázky - každodenní inspiraci. Sending Streams of the White Light and Love Lights!!! (-:
Shankarrah
 
Krasne Janka! Dakujeme za silu a energiu-ktorou obdaruvate vsetkych-ktori Vas poznaju. Mate v sebe bozsku liecivu energiu. Davno som take nieco necitila,
kym som Vas "neobjavila" nazivo...
Koncert bol uplne uzasny-mali by ste robit terapie-dnesny svet je velmi deformacny a slabsi ludia sa uplne zbytocne trapia. Big respect Janka-ste mimoriadne vznesena osobnost! Vela sily, zdravia a dobrej energie Vam prajeme zo Sestrislavy...
Moc vas lubime. Pussi.
Andrea Androvicova
 

Janke blahozelám za jej vytrvalost a to, ze zostala Verna svojim myšlienkam a

idealom, ktoré sú rozumné, múdre, predchádzajú dobu a tym pádom je ich presadzovanie mnohymi nechápané a podkopávané.
Jani, velmi drzím palce a teším sa, ze ta máme. Vybralala si si Cestu nelahkú, ale dostávaš sa do ciela.

Benda Jana

 

Můžu potvrdit, že vaše hudba i celý přístup má léčivé účinky. Cítila jsem se od pondělí večer mizerně, měla jsem teplotu, v práci jsem byla úplně zničená, ani jsem nešla běhat. Po včerejším koncertě, a když jsem si večer pustila nové CD, tak to úplně zmizelo! Takže díky Jasmince a Illuminatica
Eliška Anna Kubičková

 

Děkujeme za krásný večer a za úžasný výkon všech s ďábelským virem bojujících! Máte náš velký obdiv. Jistě nikdo z publika by v takové situaci neopustil postel. Jste hrdinové dne a jsme na vás pyšní! :-)

Libor Kratochvíl

bottom of page